czwartek, 16 października 2014

69. Jesienny naszyjnik - 200% handmade :)

    Naszyjnik wykonany techniką haftu sutasz oraz haftu koralikowego. Kolory jesieni połączone z połyskującymi złotymi akcentami. 

     Centrum naszyjnika stanowi szklany, ręcznie zdobiony guzik z ważką z mosiężną stopką w otoczeniu koralików toho i fire polish. Krawatka wykonana z ulubionych japońskich malusieńkich toho Matte Galvanized Aluminium, natomiast sam łańcuszek wykonany jest ściegiem twisted herringbone, podwójnym z wkomponowanymi wałeczkami złotego hematytu z delikatnym, koralikowym- ze schematu z głowy wziętym- zapięciem. Tył naszyjnika podszyty elementami wykonanymi, nowo poznanym, ściegiem brick stitch, oczywiście z miniaturowych toho w trzech odcieniach złota.
     Jest to chyba pierwsza moja praca w całkowicie 100% wykonanych ręcznie elementów- co bardzo mnie cieszy i dodaje motywacji do coraz nowych połączeń technik :) 


      Dziękuję sklepowi Royal Stone i beading.pl za cudnej jakości materiały, Royalowi za magiczne Królewskie Czwartki, z których jeden z nich uszczęśliwił mnie szpulą sutaszu złotawej Pegi, guziczkiem i hematytami, natomiast beading.pl za ulubione toho i koraliki fire polish ♥
       Prace zgłaszam na wyzwanie Kreatywnego Kufra z motywem "guzika" :)


Inspiracją była najpiękniejsza pora roku- jesień


 A pracę zgłaszam do Kreatywnego Kufra na wyzwanie z guziczkami w roli głównej :)

http://2.bp.blogspot.com/-Z0UVbi456zw/VCxcJYU_lmI/AAAAAAAAGgk/Gelkm9AgbQM/s400/Wyzwanie%20-%20Guzik.png


      A kończę miłym akcentem, dodając zdjęcie mojej imienniczki, uroczej Martusi w opasce urodzinowej :)
Pozdrawiam, serdecznie :)

1 komentarz:

  1. Piękny naszyjnik !!!
    Powodzenia w wyzwaniu.
    A opaska bardzo ładna.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń