czwartek, 27 listopada 2014

74. Kolczyki Mont Blanc- haft sutasz

      Kolczyki wykonane techniką haftu sutasz, plecionka inspirowana zdjęciem Ani i Kamila Szyszka, którzy w sierpniu 2014 zdobyli Mont Blanc, najwyższy szczyt naszego kontynentu. Zdjęcia z fotorelacji można znaleźć -->tutaj<--.


     Inspiracja pochodzi ze strony sutasz.info: "Podróże - Mont Blanc, 4810 m n.p.m.", w którym to wyzwaniu biorę udział.
http://www.sutasz.info/2014/11/szyje-z-sutaszinfo-podroze-mont-blanc.html     Kolorystyka kolczyków inspirowana śnieżnobiałymi górskimi szczytami, szarymi obłokami, złotymi promieniami słońca przebijającymi się przez chmury oraz kawałkiem błękitnego, czystego nieba.
    Złoty, szary i biały sutasz powywijany w ażurowe plecionki, połączone z kryształami Swarovskiego, migdałami koloru Crystal oraz bicone koloru połyskującego, mleczno- niebieskiego opalu. 9 cm kolczyków dopełnia cudna kropla opalu, zakupiona z ostatniej wygranej z wyzwania Sutasz.info- za co jeszcze raz dziękuję ! :)

     Kolczyki miały być symetryczne, mieć max 9cm oraz należało pokazać tył kolczyków.
 
 
     Osobiście jestem zadowolona z rezultatu, jednak muszę przyznać, że projekt kolczyków wyglądał dużo prościej na papierku :P z tego powudu drugi kolczyk czekał chyba 4 dni na zebranie kolejnych sił do działania ;) 


Pozdrawiam serdecznie odwiedzających ! :)

2 komentarze:

 1. O rrrany! Cudo! *___* są przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolczyki są rewelacyjne !!!
  Cudne poprostu !!
  Powodzenia w wyzwaniu
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń